Çanakkale Çanakkale4°C
SON DAKİKA
1 2 3 4 5
Üst Manşet Altı
Normal Manşet Altı

  • İlk Şampiyon Emine Göğebakan İlk Şampiyon Emine Göğebakan Çanakkaleli sporcu Emine Göğebakan Türkiye Taekwondo Federasyonu’nun 2016 Yılı Faaliyet Programında yer alan Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonasında, Türkiye şampiyonu oldu. Göğebakan, Almanya ve…
  • Güvenilirliğin Çanakkale’deki adresi Güvenilirliğin Çanakkale’deki adresi 2006 yılından beri Çanakkale Esenler Mahallesinde hizmete açılan Vira Asansör, daha sonra işletmesini genişletmek ve büyütmek adına Çanakkale merkezde 2. ofisiyle halka tam…
  • Çanakkale’de huzur ve lezzet tek mekanda Çanakkale’de huzur ve lezzet tek mekanda Sarıçay Park üzerinde uzun yıllardır Çanakkalelilerin damak tadına kahvaltı sofrasıyla hitap eden Feray Abla, yaz-kış ürünlerinde müşterilerin istekleri doğrultusunda değişiklik yapıyor.
  • Sporcular Madalyayla Döndü Sporcular Madalyayla Döndü Çanakkaleli sporcular Assos Kick Boks takımı olarak, Bursa’da katıldıkları turnuvadan 7 madalyayla döndüler.
  • Bigalı güreşçi kazanmak için gün sayıyor Bigalı güreşçi kazanmak için gün sayıyor Bigalı Güreşçi Enes Keskin, Bartın'da düzenlenecek olan Türkiye güreş müsabakalarına gitmek için gün sayıyor.
  • ÇED raporlarını meclise taşıdı ÇED raporlarını meclise taşıdı CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Türkiye geneli ve Çanakkale özeline dair ÇED raporları ile ilgili TBMM’ye soru önergesi verdi.
ÇOK OKUNAN HABERLER
ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

En Alt Reklam