ÇOMÜ Hastanesi Konferans Salonunda düzenlenen panele, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu, Belediye Meclis Üyesi Fatma Kaynaş, akademisyenler, hemşireler ve davetliler katıldı. Açılış konuşmaları ile başlayan panelde çeşitli konu başlıklarında sunumlar gerçekleştirilirken, program plaket takdimi ve müzik dinletisi ile sona erdi.
Yerel
Yayınlanma: 14 Mayıs 2024 - 17:54
Hemşireler Günü Paneli düzenlendi
Yerel
14 Mayıs 2024 - 17:54
Uluslararası Hemşireler Günü kapsamında Hemşireler Günü Paneli gerçekleşti.
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir