Çan Meslek Yüksekokulu El Sanatları Bölümü öğrencileri, hemşireler Günü dolayısıyla Çan Devlet Hastanesi’nde çalışan tüm hemşireler için kendi el emekleriyle seramik bardaklar hazırladı. El Sanatları Bölümü Bölüm Başkanı Doç. Tuba Batu, Öğr. Gör. Hilal Yaman Taşkıran ve öğrencileri servislerde çalışan hemşirelere kendi el emekleriyle hazırladıkları seramik bardakları hediye ederek Hemşireler Günü’nü kutladılar. Çan Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Hasan Alpay ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Emine Kısa’nın da bulunduğu ziyarette, hemşireler hatırlanmaktan ve aldıkları hediyeden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.
Yerel
Yayınlanma: 14 Mayıs 2024 - 17:48
Güncelleme: 15 Mayıs 2024 - 12:57
Hemşireler unutulmadı
Yerel
14 Mayıs 2024 - 17:48
Güncelleme: 15 Mayıs 2024 - 12:57
Çan Meslek Yüksekokulu El Sanatları Bölümü, hemşireleri unutmadı.
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir