Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörlüğü, Gogo Design Studio ve Matmazel Sanayi Ticaret Anonim Şirketi arasında "GO ON Disiplinlerarası Öğrenci Tekstil ve Grafik Tasarım Çalıştayı" protokolü imzalandı. Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Yeşim Zümrüt ve Proje Koordinatörü Grafik Tasarımı Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Oğuz Tunç'un katılımıyla, otuz iki öğrencinin "Zamansız Tasarım" temalı çanta tasarım ve görsel kimliklendirme çalışmalarının jüri önüne çıkarak birincinin belirleneceği protokol; Rektör Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu, Gogo Design Studio Kurucusu Görkem Hekimoğlu, Matmazel yöneticisi Polen Ceren Oral tarafından imzalandı.
Genel
Yayınlanma: 06 Haziran 2024 - 13:59
Güncelleme: 06 Haziran 2024 - 14:00
ÇOMÜ'de protokol imzalandı
Genel
06 Haziran 2024 - 13:59
Güncelleme: 06 Haziran 2024 - 14:00
GO ON Disiplinlerarası Öğrenci Tekstil ve Grafik Tasarım Çalıştayı Protokolü imzalandı.
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir