5 Haziran Dünya Çevre Günü kapsamında Kepez Belediyesi Halk Çocuk Kültür Evi’nde gerçekleştirilen birbirinden eğlenceli ve eğitici etkinlikler çocuklarla buluştu. Çocuklara çevre sevgisi ve sıfır atık bilincini aşılamak amacıyla geri dönüşüm ve çöpler konusunda çeşitli bilgiler verildi. Adile Naşit ve Serpil Koçoğlu kreşlerinin hazırladığı atık materyallerden oluşan kostüm defilesiyle de çocuklar hem eğlendi, hem öğrendi.
Belediyeler
Yayınlanma: 06 Haziran 2024 - 09:54
Kepez'de Çevre Günü etkinliği
Belediyeler
06 Haziran 2024 - 09:54
Kepez Beldesinde Dünya Çevre Günü nedeniyle “Hepimizin Bir Dünyası Var” sloganıyla etkinlik düzenlendi.
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir