Çanakkale İl Özel İdaresi Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğü tarafından il genelinde köylerde içme suyu depolarının kullanımı, bakımı ve temizliği ile diğer tesislerin işletilmesi konusunda eğitim verilmeye başlanıldı. Bu kapsamda ilk olarak Çan ilçesinde tüm muhtarlara su seferberliği ve su verimliliği hakkında bilgi verilerek, aynı faydanın daha az su ile sağlanması noktasında gerekli bilgilendirme yapıldı. Eğitimlerin mayıs ayı içerisinde tamamlanacağı bildirildi.
Yerel
Yayınlanma: 15 Mayıs 2024 - 12:56
Güncelleme: 15 Mayıs 2024 - 15:35
Muhtarlar eğitime katıldı
Yerel
15 Mayıs 2024 - 12:56
Güncelleme: 15 Mayıs 2024 - 15:35
Çan İlçesinde muhtarlara içme suyu konusunda eğitim düzenlendi.
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir