Çanakkale Motosikletliler Derneği'nin Kızılay işbirliği ile yılda iki kez olmak üzere düzenlediği ve bu yıl 9.'su yapılan kan ve kök hücre bağışı kampanyası İskele Meydanı'nda gerçekleştirildi. Etkinliğe Belediye Başkanı Muharrem Erkek'i temsilen Belediye Başkan Yardımcısı Emrah Eroğlu katıldı. Dernek üyelerinin yanı sıra kentlilerin de katılım gösterdiği kampanya, gün boyunca devam etti. Çanakkale Motosikletliler Derneği üyelerini gösterdikleri duyarlılık ve düzenledikleri anlamlı kampanya nedeni ile tebrik eden Başkan Yardımcısı Eroğlu, kan ve kök hücre bağışının önemine vurgu yaptı.
Gündem
Yayınlanma: 27 Mayıs 2024 - 17:35
Motosikletliler Derneği'nden anlamlı kampanya!
Gündem
27 Mayıs 2024 - 17:35
Belediye Başkan Yardımcısı Emrah Eroğlu, Çanakkale Motosikletliler Derneği tarafından geleneksel olarak düzenlenen kan ve kök hücre bağışı kampanyasına katıldı.
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir