Kepez Belediyesi ekipleri, koronavirüs salgını nedeniyle beldenin dört bir yanını ilaçlayarak dezenfekte ediyor. Belediye ekipleri Boğazkent Mahallesinde; siteler başta olmak üzere apartmanlar, parklar ve bahçeler, yollar, işyerleri ve durakları ilaçladı ve dezenfekte etti. Dezenfekte çalışmalarının sürdüğünü belirten kepez Belediye Başkanı Birol Arslan; “Korona virüs mücadelemiz hız kesmeden devam ediyor. Boğazkent Mahallemizde; siteleri, apartmanları, parkları ve bahçeleri, yolları, işyerlerini ve durakları ilaçlayıp dezenfeksiyon işlemini uyguluyoruz. Kepez genelindeki çalışmalarımıza devam ediyoruz. Biz sizin için çalışıyoruz, siz de sevdikleriniz için evde kalın” dedi.
Belediyeler
Yayınlanma: 04 Mayıs 2020 - 10:14
Güncelleme: 04 Mayıs 2020 - 10:16
Kepez'de 'koronavirüs' ilaçlaması
Belediyeler
04 Mayıs 2020 - 10:14
Güncelleme: 04 Mayıs 2020 - 10:16
Kepez’de koronavirüs tedbirleri kapsamında ilaçlama çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.
# çanakkale# kepez# kepez belediyesi# kepez belediye başkanı birol arslan# birol arslan# başkan birol arslan# belediye başkanı birol arslan# koronavirüs# ilaçlama# dezenfekte
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir