İl Özel İdaresi sorumluluk alanlarında bulunan kaçak yapı ve yapılaşmalarla ilgili mücadele etkin bir şekilde devam ediyor. Yapı Kontrol Müdürlüğünce yürütülen çalışmalar kapsamında, Ayvacık ilçesi Sazlı Köyü'nde tespiti yapılan ruhsatsız kaçak yapılardan, mevzuat çerçevesinde süresi dolmuş olanların bir kısmının yıkımları yapılırken, mevzuat çerçevesinde yine süresi dolacakların yıkımlarına da aynı kararlılıkla devam edileceği bildirildi.
Asayiş
Yayınlanma: 23 Mayıs 2024 - 13:43
Güncelleme: 24 Mayıs 2024 - 10:19
Kaçak yapıların yıkımı sürüyor
Asayiş
23 Mayıs 2024 - 13:43
Güncelleme: 24 Mayıs 2024 - 10:19
Çanakkale’de kaçak yapı yıkım çalışmaları devam ediyor.
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir