Anneler Günü nedeni ile düzenlenen etkinliğe Belediye Başkan Yardımcısı Rebiye Turan Ünüvar, Belediye Meclis Üyeleri, CHP İl ve Merkez İlçe Kadın Kolları üyeleri ile STK temsilcileri katıldı. Zübeyde Hanım’ın büstüne karanfillerin bırakılması ile başlayan etkinlikte katılımcılar, başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi zübeyde hanım olmak üzere tüm annelerin Anneler Günü’nü kutladı.
Yerel
Yayınlanma: 12 Mayıs 2020 - 09:46
Güncelleme: 12 Mayıs 2020 - 09:47
Halk Bahçesinde Anneler Günü kutlaması
Yerel
12 Mayıs 2020 - 09:46
Güncelleme: 12 Mayıs 2020 - 09:47
Anneler Günü, Halk Bahçesi içerisine bulunan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım’ın büstü önünde düzenlenen program ile kutlandı.
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir