Reklam

Gelecek Partisi Lideri Ahmet Davutoğlu Çanakkale'ye geliyor

Gelecek Partisi genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, İstiklal Marşının Kabulünün 100. yıl dönümünde 2 günlük program için Çanakkale'ye geliyor.

Gelecek Partisi Lideri Ahmet Davutoğlu Çanakkale'ye geliyor
09 Mart 2021 - 18:38 - Güncelleme: 05 Nisan 2021 - 11:29
Eski Başbakan ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu bir dizi program için 12 - 13 Mart tarihlerinde Çanakkale'de olacak. İlk olarak Çanakkale'de bulunan Basın Mensupları ile kahvaltıda bir araya gelecek olan Davutoğlu, ardından Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan'ı makamında ziyaret edecek. Ziyaretin ardından esnaf ve vatandaşlar ile buluşacak olan Ahmet Davutoğlu  Çanakkale programının ardından Bayramiç ‘e geçerek Belediye Başkanı Mert Uygun'u ziyaret etikten sonra İstiklal Marşı şairi Mehmet Akif Ersoy’un çocukluğunun bir kısmının geçtiği müzeye dönüştürülen evi ziyaret edecek. Orada yapılacak programın ardından Gelibolu'ya geçecek olan Gelecek Partisi Genel Başkanı  Ahmet Davutoğlu, Gelibolu İlçe Teşkilatının kongresinde partililer ve vatandaşlar ile buluşacak.

13 Mart Cumartesi günü Çanakkale Merkezde kahvaltıda il yönetimi ile bir araya gelecek olan Davutoğlu buradan Çan ilçesine giderek vatandaşlar ve esnaf ile bir araya gelecek olan Davutoğlu’nun Çan ilçe teşkilatını ziyaret edeceği ardından ise Şehitlik Ziyaretini tamamladıktan sonra Çanakkale'den ayrılacağı belirtildi. Konuya İlişkin bir açıklama yapan Gelecek Partisi Çanakkale İl Başkanı Hüseyin Yıldırım; " Genel Başkanımız 12 Mart tarihini özellikle seçti. İstiklal Marşımızın kabulünün 100. yılında şehrimizde Bayramiç’imizde olmanın tarihe ve milli duruşa olan önemini bildiği için kendisi bu tarihi seçti. Kendisini Şehitler diyarı Çanakkale'mizde ağırlayacak olmanın heyecanı içerisindeyiz. Tüm vatandaşlarımıza ve Çanakkale kamuoyuna saygı ile duyuruyoruz. İfadelerini kullandı.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum