Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz” Bu gün Tüm Türkiye genelinde yerel seçimler nedeniyle vatandaşlar sandık başına gidiyor. Bizde az önce demokratik hakkımızı kullandık oylarımızı kullandık. İlçemizde seçimler sükûnet halinde devam ediyor herhangi bir sıkıntı yok çok şükür. İnşallah tüm Türkiye’de hiç bir sıkıntı yaşanmadan yerel seçimleri tamamlarız. Elbette ’ki beş yılda bir yapılan seçimlerde bütün vatandaşların gelip oylarını kullanmalarını ben buradan özellikle belirtmek istiyorum. Şuana kadar gördüğümüz kadarıyla iyi bir katılım var inşallah akşam saat beş olduğunda sandıklar kapanacak sonrasında da memleketimiz için ne hayırlıysa, Lapseki’miz için ne hayırlıysa o olur diyor hayırlısı oldun”dedi.
Politika
Yayınlanma: 31 Mart 2024 - 16:11
Eyüp Yılmaz oyunu kullandı
Politika
31 Mart 2024 - 16:11
Lapseki Belediye başkanı Eyüp Yılmaz, eşi Hacer hanım ile birlikte oyunu Hüseyin Çetin imam hatip ortaokulu sandık 1011nolu sandıkta kullandı.
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir