2023-3034 Sezonu Büyükler 1. Amatör Lig'in bitmesine üç hafta kala, Büyükler 1.Amatör Lig B grubu birinciliğini ilan eden Evreşespor, Büyükler Süper Amatör Lig'e yükseldi. Oynanan Evreşespor-Ezine 22 Eylül Spor müsabakasının ardından Evreşespor'un birincilik kupası Gelibolu Belediye Başkanı Dr. Ali Kamil Soyuak, Evreşe Belediye Başkanı Hakkı Uysal, Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Dr. Firuz Erdil ile Genel Sekreter ve Futbol İl Temsilcisi Hayrettin Acar tarafından verildi. Çanakkale ASKF Başkanı Dr. Firuz Erdil ile Genel Sekreter ve Futbol İl Temsilcisi Hayrettin Acar tarafından Gelibolu Belediye Başkanı Dr. Ali Kamil Soyuak'a spora katkılarından dolayı ayrıca plaket takdim edildi.
Spor
Yayınlanma: 13 Mayıs 2024 - 14:06
Güncelleme: 13 Mayıs 2024 - 15:34
Evreşespor'da Süper Amatör Lig coşkusu
Spor
13 Mayıs 2024 - 14:06
Güncelleme: 13 Mayıs 2024 - 15:34
1. Amatör Lig B Grubu Birincisi Evreşespor Süper Amatör Lig'e yükseldi.
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir