Türkiye’nin önemli iş insanlarından biri olan Doğanlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan’ın katılımı ile Troya Kültür Merkezi’ inde gerçekleştirilen programa, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Dinçay Köksal ve Prof. Dr. Evren Karayel Gökkaya, il protokolü ve öğrenciler katıldı. Davut Doğan’ın iş ve girişimcilik alanında kendi deneyim ve tecrübelerinin yanı sıra önemli tavsiyeler de verdiği program, soru-cevap bölümünün ardından sona erdi.
Gündem
Yayınlanma: 27 Mayıs 2024 - 15:45
Güncelleme: 27 Mayıs 2024 - 17:39
Davut Doğan Girişimcilik Söyleşisi'ne katıldı
Gündem
27 Mayıs 2024 - 15:45
Güncelleme: 27 Mayıs 2024 - 17:39
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) PR kulübünün düzenlediği Davut Doğan ile Girişimcilik Söyleşisi gerçekleştirildi.
EDİTÖR
İlginizi Çekebilir