Reklam

"Bir işim bile yok" dedi, tetiği çekti

Gelibolu’da saat 11.30 sularında, bir vatandaş silahla sokaklarda görüldü. Kaygı yaratan görüntü bir anda yerini intihar girişimine bıraktı.

"Bir işim bile yok" dedi, tetiği çekti
15 Ocak 2021 - 15:16
Gelibolu İskelesi'nde herkesin gözleri önünde meydana gelen olayda 28 yaşındaki Abdullah Kiriş, sabah saatlerinde iskelede bir süre oturduktan sonra belindeki silahı çıkartıp kalbine dayadı. Kiriş'i görenler hemen polise haber verdi. 28 yaşında olduğu öğrenilen vatandaş, silahı bir anda kendisine doğrulttu ve iddialara göre kalbinden, kendisini vurdu. Yere yığılan vatandaşa, hızlı bir şekilde acil müdahalede bulunuldu. Kiriş’in hayati tehlikesinin sürdüğü öğrenildi.
Kiriş sosyal medya hesabında, "Hayattan hiçbir beklentim kalmadı, hiçbir işimde yolunda gitmiyor zaten. Gece olunca yastığa kafamı koyduğumda kuracak bir hayalimde kalmadı. 28 yıldır kurduğum hayallerin gerçekleşmediği gibi bundan sonrası için de ümidim yok. Bir işim bile yok, sabıkalı olduğum için nereye başvursam hep pislik gözüyle bakıldım. Oysa ki suçun ne diye bile sormadılar. Birçok şeyden yoruldum. Annem güzel annem fedakar annem. Yemedin içmedin giymedin giydirdin. Hep bizim için mücadele ettin. Yıllardır sana layık evlat olamadım. En çok beni sen affet. Bu seni son üzüşüm özür dilerim. Fatih koçum anneme sahip çık. Sakın üzme kendini de. Senden tek istediğim anneme bir of bile demeden sahip çık. Belki sana da abilik edememişimdir hakkını helal et. Deniz abiciğim güzel kardeşim sende affet beni. Abin seni çok seviyor. Seni o kadar özledim ki Allah biliyor. Babam senelerdir görüşemiyoruz. Dargındık babamsın atamsın sende hakkını helal et. Sakın annemi üzecek tek kelime etme hakkımı helal etmem sana. Ablam gül aramız pek iyi değil biliyorum sende hakkını helal et ardamı yektamı benim için öp. Hakkınızı helal edin. Silahı nereden bulmuş polis abiler sorarsa ismini bilmediğim bir abiden para karşılığında aldım. Zaten buda çok önemli değil silah olmazsa ip var. Daha çok yazmak isterdim ama uzatmaya gerek yok. Hepiniz hakkınızı helal edin. Vasiyetim beni Gelibolu Alaaddin kalfa mezarlığına gömün. İşiniz olmazsa arada ziyaretime gelin canım sıkılır." paylaşımında bulundu.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum