Çanakkale kepez Belediye Başkanı Birol Arslan, Ayşin Serdar ve Mertcan Aksoy çiftinin belediye nikah dairesinde nikahını kıydı. Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümsüz eseri Nutuk'u armağan ederek, genç çifte yaşam boyu mutluluk dileklerini iletti.
![](https://www.canakkalehaber.com/images/files/2020/07/5f2180498c44a.jpg)
Çanakkale Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan, genç çifte Nutuk hediye etti..
Bu harika bilgi için teşekkürler! "Aksoy Ailesinin mutlu günü" Ölümsüzlük ve Bilim forumu: https://bilimyurt.com lütfen kabul et teşekkürler