Turan; “İstenmiyorsun bırak git artık”
Reklam

Turan; “İstenmiyorsun bırak git artık”

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan; Beyçayır, Karamursalar, Eçialan ve Balcılar köyünü ziyaret etti. Ziyarette CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştiren Turan; “Yahu istenmiyorsun. Bırak git artık. Bu kadar adam seni istemiyorsa senin partide artık bir karşılığın yoktur” dedi.

08 Ağustos 2018 - 11:45

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, ziyaret ettiği köylerde vatandaşlarla bir araya geldi. Köy sakinleriyle tek tek tokalaşan Turan yaptığı konuşmada, CHP'de yaşanan kurultay krizine değinip CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştirdi. Turan; “Kılıçdaroğlu'nun siyaseten artık bir meşruiyeti kalmadı. Delegelerin yarısı imza vermiş. Sen diyorsun ki 'Yok iki kişi eksik, yok üç kişi eksik.' Yahu istenmiyorsun. Bırak git artık. Bu kadar adam seni istemiyorsa senin partide artık bir karşılığın yoktur” dedi.

Milletimizin yanındayız

Sadece seçim dönemlerinde değil her zaman köyleri ziyaret ettiğini kaydeden Turan; “Bizler, bugün söz verip de yarın cayanlardan değiliz. Her daim milletimizin yanındayız. Milletimizin hanesine, köyüne, kasabasına misafir olmak bizler için gururdur, şereftir” diye konuştu.

“Bırak git artık”

“Kılıçdaroğlu’nun siyaseten artık bir meşruiyeti kalmadı. Delegelerin yarısı imza vermiş. Sen diyorsun ki 'Yok iki kişi eksik, yok üç kişi eksik. Yahu istenmiyorsun. Bırak git artık. Bu kadar adam seni istemiyorsa senin partide artık bir karşılığın yoktur” diyen Turan; “Ama adam bırakıp gitmiyor. Çünkü projeyle gelmiş. Çünkü kaset operasyonuyla gelmiş. Kılıçdaroğlu geldikten sonra var olan CHP'ye bakın. CHP'de bırakın siyaset yapmayı, hayatında CHP'nin kapısından bile geçmemiş, şaibeli tipler ön seçimde en başta çıktılar. Çünkü partinin genetiğiyle oynadılar. Milli hassasiyeti olan CHP'lileri tasfiye edip yerli ve milli ne kadar değer varsa hepsine hakaret eden adamları baş tacı yaptılar. Mustafa Kemal Atatürk'ün 95 yıllık partisini HDP’nin kötü bir karikatürü haline getirdiler.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İntihar eden genç hayatını kaybetti
İntihar eden genç hayatını kaybetti
Festivalde uzaya şeftali yollanacak
Festivalde uzaya şeftali yollanacak