Reklam
Reklam

Kedi köyünde sağlık kontrolleri devam ediyor

Çanakkale Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Esenler Mahallesi'nde bulunan Kedi Köyü'ndeki rutin sağlık kontrollerini sürdürüyor.

Kedi köyünde sağlık kontrolleri devam ediyor
25 Şubat 2021 - 14:11
Haftanın iki günü rutin olarak düzenlenen program kapsamında veteriner ekipleri tarafından Kedi Köyünde bulunan can dostların sağlık kontrolleri ve iç-dış parazit ilaçlamaları gerçekleştiriliyor. Veteriner ekipleri tarafından yerinde tedavisi mümkün olan can dostlara bakım yapılırken, gerekli görülen hallerde ise tedavi ve bakım çalışmaları Çanakkale Belediyesi Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde gerçekleştiriliyor. Ekipler, Kedi Köyü’nün dışında, gelen talep ve ihbarlar doğrultusunda da kentin çeşitli noktalarında bulunan can dostların bakımını sağlıyor.
Çanakkale Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri öte yandan, can dostların kısırlaştırma, sahiplendirme ve beslenme ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik çalışmalarına da hız kesmeden devam ediyor.
Can dostlarımız ile ilgili konularda, 0286 212 60 08 ve mobil 0552 986 7128 nolu telefonlardan Veteriner İşleri Müdürlüğü ekiplerine ulaşılabilir.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum