Reklam

"Her zaman kahraman gazilerimizin yanındayız"

Vali İlhami Aktaş, Kıbrıs Gazisi Necmi Maden ile Kıbrıs Gazisi Halil Balıkcı’yı evlerinde ziyaret etti.

"Her zaman kahraman gazilerimizin yanındayız"
19 Şubat 2021 - 11:49
İlk olarak Kıbrıs Gazisi Necmi Maden ‘i ziyaret eden Vali İlhami Aktaş, ziyarette Kıbrıs Gazisi Necmi Maden ve ailesi ile bir süre görüşerek sohbet etti. Kıbrıs Gazisi Necmi Maden ve ailesine sağlıklı uzun ömürler temennisinde bulunan Vali İlhami Aktaş, teşekkür ve şükran duygularını ifade etti.
Ardından Vali İlhami Aktaş, Kıbrıs Gazisi Halil Balıkcı’yı evinde ziyaret etti. Ziyarette Vali İlhami Aktaş, Kıbrıs Gazisi Halil Balıkcı ve ailesi ile bir süre görüşerek sohbet etti. Kıbrıs Gazisi Halil Balıkcı ve ailesine sağlıklı uzun ömürler temennisinde bulunan Vali İlhami AKTAŞ, teşekkür ve şükran duygularını ifade etti. Kıbrıs Gazisi Halil Balıkcı, Vali İlhami Aktaş’ın ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.
Her fırsatta kahraman gazilerimizin yanında olmaya özen gösterdiklerini dile getiren Vali İlhami Aktaş, “Vatanı ve milleti uğruna fedakârlıkların en büyüğünü yapmış olan kahraman gazilerimize sağlık ve mutluluk, aziz şehitlerimize de rahmet diliyorum” dedi.
Gazi ziyaretlerinde Vali İlhami Aktaş’a, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Tahsin Saruhan,  Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Muhammet Mermer ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Mustafa Pulluk da eşlik etti.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum