Reklam
  • Reklam
Gençlik Merkezi gençlerin hizmetinde...

Gençlik Merkezi gençlerin hizmetinde...

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Barbaros Mahallesi'nde bulunan ve gençlere hizmet verecek olan Gençlik Merkezi'nin açılışını yaptı. Çanakkale gençlerine spor alanında çeşitli derslerin verileceği merkez için açılış töreni düzenlendi.

03 Haziran 2018 - 13:07

Vali Orhan Tavlı, Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp, belediye başkanları, kurum müdürleri ve çok sayıda vatandaşın katıldığı törende konuşan AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Çanakkale Gençlik Merkezi’nin hayırlı olmasını diledi.

Çanakkale’de gençleri spora teşvik etmek amacıyla önemli projelere imza attıklarını ifade eden Turan; “Gençlerimize birçok sportif ve kültürel aktivite imkanı sunan içerisinde 1000 kişilik konferans salonu, tenis kortu, basketbol ve futbol sahası bulunan Çanakkale Gençlik Merkezi’miz hayırlı olsun” dedi.

“Aileler çocuklarını buraya getirsin”

“Gençlerimiz ile ilgili özel bir iddiamız var. Köylerimizin futbol sahalarından tutun da gençlik merkezilerine kadar büyük işler yaptık” diyen Turan; “Çevre sakinleri çocuklarını Barbaros Mahallesi Gençlik Merkezi’ne getirmesini tavsiye ediyoruz. Gençler buraya gelsin, buradan faydalansın. Gençlik merkezlerimiz büyük bir imkan. Biga’da da bitmek üzere. Bunlar Çanakkale için büyük bir katma değer” şeklinde konuştu.

Güzelyalı’daki Gençlik Kampı’na yapılan yatırımın da önemine değinen Turan; “Türkiye’de Çanakkale’nin hatıraları farklı değerlendirilecek. Çanakkale’nin yatırımları Türkiye yatırımları olacak. Güzelyalı Gençlik Merkezi 100 milyondan fazla yatırımı olan büyük bir proje. Gençliğe ve Çanakkalemize hayırlı olsun” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çanakkale Demokrasi nöbetinde buluştu
Çanakkale Demokrasi nöbetinde buluştu
Çanakkale meydanda buluşuyor
Çanakkale meydanda buluşuyor