Reklam
  • Reklam
Turan; “4-0 olmazsa siyaseti bırak da görelim”

Turan; “4-0 olmazsa siyaseti bırak da görelim”

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, sahur programları kapsamında Lapseki’nin Çardak Beldesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Sahur programında, CHP’li Erkek’e meydan okuyan Turan; “4-0 olmazsa siyaseti bırak da görelim” dedi.

01 Haziran 2018 - 12:30

24 Haziran seçimleri kapsamında memleketi Lapseki’de bir dizi programlara katılan AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın son durağı Çardak Beldesi oldu. Turan sahur programında Çardaklılarla bir araya geldi. Programda konuşan Turan; “Türkiye’nin bir daha zaman kaybedip istikrarsız olma lüksü yok, yüzde 49 alsak ne olur? Allah korusun üzülürüz değil mi? Türkiye kaybeder, Türkiye’nin kaderi AK Parti’nin kaderiyle özdeş oldu. AK Partisiz Türkiye’yi eskileri hatırlayın faiz rakamlarını, döviz rakamlarını enflasyon rakamlarını tekrar o günlere asla dönmek istemiyoruz. Şimdi faiz büyük diyorlar evet yüzde 15 fazla ben rahatsızım bundan. Ama AK Parti’nin aldığı yıl yüzde 86’dı faiz o günkü kriz mi büyük bugünkü kriz mi büyük. İMF’yi hepiniz bilirsiniz İMF gelmeden imza atmadan kredi vermeden ne memur maaşı ödenebilirdi, ne işçi maaşı ödenebilirdi. Ama şimdi hamdolsun ne İMF var ne kredi borcumuz var. Bizim Türkiye ekonomisinin büyüdüğünü bütün dost dünya görüyor. Sayın Erdoğan’ın liderliğinde büyüyen gelişen demokrasisi, siyaseti, ulaşımı, ekonomisi, sağlığı daha da büyüyen bir ülke olacak” dedi.

“CHP’nin listesi kavgalar istifalar getirdi”                

“Hiçbir liste bizimkinden güçlü değil CHP’nin listesi kavgalar istifalar getirdi biliyorsunuz” diyen Turan; “Ayvacık istifa etti. Bir tek belediye başkanının organize ettiği liste başarılı bir liste değildir. Partiye rağmen teşkilata rağmen anketlere rağmen liste değiştirmek CHP’ye de katkı sağlamaz. CHP’nin sesi halkın sesi değil, tek bir adamın listesi belediye başkanı listesi bundan CHP’lilerde rahatsız” şeklinde konuştu.

Erkek’e meydan okudu

“4-0 olmazsa siyaseti bırak da görelim”

Konuşmasının devamında CHP’li Erkek’e meydan okuyan Turan; “CHP’nin milletvekili adayı Muharrem Erkek CHP 4-0 alacak dedi. Bende söylüyorum havayı alır. Çanakkale artık uyandı, artık bunları görüyor. Öyle ezbere kürsüye çıkarak 4-0 demekle olmaz. Biz her gün köylerdeyiz her gün halkımızla beraberiz bende şunu söylüyorum 4-0 olacak diyorsan olmayınca bedel ödemen lazım. Meydan okuyorum, 4-0 olmazsa bırak bakalım siyaseti. Ben söylüyorum Çanakkale’de AK Parti birinci olmazsa ben bu işi bırakacağım. Çünkü en çok bu ülkede AK Parti’ye Çanakkale yakışır. Bu ülkeyi Tayyip Erdoğan mı kaldırır Muharrem İnce mi? bırakın partiyi bir kenara bu ülkenin ulaşımı eğitimi sağlığını Tayyip Erdoğan mı büyütür Muharrem İnce mi büyütür? Üç ay önce CHP kongre yaptı. CHP’nin kendi insanı kendi delegesi Muharrem İnce’yi başkan yapmadı. Kendi partisinin başkanlığına layık görmedikleri adamı bu millet neden ülkesinin başkanı yapsın, çok kıymetliyse partiye başkan yapsaydınız. Partiye başkan yapmadınız Türkiye’nin başkanı yapacakmışsınız olmaz bu millet irfan sahibidir ihsan sahibidir. Göreceksiniz bu ülkenin başkanını devleti yöneten milleti büyüten 15 yıldan beri her türlü iftiraya her türlü yanlışa dik duran Tayyip Erdoğan yönetir.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çanakkale Demokrasi nöbetinde buluştu
Çanakkale Demokrasi nöbetinde buluştu
Çanakkale meydanda buluşuyor
Çanakkale meydanda buluşuyor