Reklam
  • Reklam
Başkan Gökhan’dan inceleme gezisi

Başkan Gökhan'dan inceleme gezisi

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Çanakkale Belediyesi tarafından kent genelinde yürütülen çalışmaları yerinde incelemek amacı ile yürüttüğü teknik inceleme gezilerine devam ediyor.

30 Mayıs 2018 - 19:56 - Güncelleme: 30 Mayıs 2018 - 19:59

Başkan Gökhan, teknik inceleme gezileri kapsamında, Yeşil Yerel Yönetim ve Kültür Merkezi Binasında incelemelerde bulundu. Belediye Başkan Yardımcıları, birim müdürleri ve teknik ekibin de eşlik ettiği teknik inceleme gezisinde binayı gezen Başkan Gökhan, yüklenici firma yetkililerinden binadaki ilerleme hakkında bilgi alırken, yapılacak düzenlemeler hakkında da belediye teknik ekibiyle görüş alışverişinde bulundu.

“Kaba İnşaatın Yüzde 98’i Tamamlandı”

Teknik inceleme gezisinin ardından Yeşil Yerel Yönetim ve Kültür Merkezi inşaatı hakkında açıklamada bulunan Başkan Gökhan; “Şu anda belediye binamızın son durumunu tespit etmek amacı ile teknik ekibimizle beraber incelemelerde bulunuyoruz. Kaba inşaatın yüzde 98’i tamamlanmış durumda. Yüzde 2’si de 10-15 güne kadar tamamlanacak. Bu arada da binanın iç bölümündeki ince işçilikler de başlamış durumda. Elektrik hatları ve mekanik işlerin çalışmaları yapılıyor. Muhtemelen de bir ay içerisinde kalıplar kalkacak ve bina tamamen meydana çıkmış olacak. Şuan çalışmalar iyi gidiyor ve herhangi bir sıkıntımız yok. Sonunda Çanakkale’ye yakışır bir binanın ortaya çıkacağını düşünüyoruz” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çanakkale Demokrasi nöbetinde buluştu
Çanakkale Demokrasi nöbetinde buluştu
Çanakkale meydanda buluşuyor
Çanakkale meydanda buluşuyor