Reklam

CHP'den AK Parti'ye katılım

Geyikli’de CHP’de İki dönem Belde başkanlığı yapan Şükrü Taşkın partisinden istifa ederek AK Parti’ye katıldı.

CHP'den AK Parti'ye katılım
04 Haziran 2021 - 14:21
Ezine İlçesi Geyikli Beldesinde İki dönem CHP Belde  Başkanlığı görevini yürüten Şükrü Taşkın, AK Parti Geyikli Belde  teşkilatına üye oldu. Parti binasında düzenlenen törende Ezine İlçe Başkanı Mehmet Ünsal, Geyikli Belde Başkanı Mustafa Kırveli, katılım sağladı. Şükrü Taşkın’a rozetini Ezine Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Ünsal taktı.

AK Parti Ezine İlçe Başkanı Mehmet Ünsal yaptığı açıklamada, “Geyikli beldemizde bugün önemli bir gün yaşıyoruz. Daha öncesinde CHP belde başkanı olarak görev yapan kardeşimiz Şükrü Taşkın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 2023 tam bağımsız hedefleri ve dünya lideri olduğundan dolayı AK Parti'ye üye olmak istediğini bizlere bildirdi. Biz de teşkilatımız olarak sevinçle karşılayıp parti teşkilatımıza üyeliğini kabul ederek gerçekleştirdik.” dedi.İstifasıyla ilgili konuşan Şükrü Taşkın, “iki dönem CHP Belde başkanlığı görevini yürüttüm kendi arzu ve isteğimle CHP den istifa ederek Ak Parti Ailesine katılmaya karar verdim. Çok kıymetli Ezine İlçe Başkanım Mehmet Ünsal ve çok kıymetli Belde Başkanım Mustafa Kırveli ile görüşerek CHP’den istifa ettim. İki dönem burada Geyikli CHP belde Başkanlığı görevini yürüttüm. Dediğim gibi kendi arzum ve isteğim ile CHP'den istifa ederek Ak Parti ye geçtim çünkü burada partinin ve gerekse belediye başkanın uyum içerisinde çalışmalarına şahit oldum bu sebeplerden dolayı CHP’den istifa ediyorum.  AK Parti’ye geçiyorum” dedi.Belediye Başkanımız Mevlüt Oruçoğlu'nun Geyikli Beldesine hizmet ve çalışmalarından dolayı teşekkürlerini ifade eden Şükrü Taşkın, “Bundan sonra Yoluma ak parti ailesi ile devam edeceğim her şey Geyikli için” dedi

Rozet töreninin ardından Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu mekanında ziyaret edilerek yapacağı çalışmalar hakkında fikir alış verişinde bulunuldu.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum