Reklam

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tasavvuf Topluluğu Vali Aktaş'ı ağırladı

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tasavvuf Topluluğunu ziyaret eden Vali İlhami Aktaş, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tasavvuf Topluluğu Akademik Danışmanı Dr. Öğretim Üyesi Halit Kuşku ve topluluk üyeleri ile bir süre görüşerek sohbet etti.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tasavvuf Topluluğu Vali Aktaş'ı ağırladı
27 Ocak 2021 - 12:51 - Güncelleme: 27 Ocak 2021 - 12:53
İl Müftüsü Şükrü Kabukçu, İl Kültür ve Turizm Müdürü Murat Yılmaz ve Fevzipaşa Mahalle Muhtarı Ramazan Işıldak’ın da bulunduğu ziyarette Vali İlhami Aktaş, Akademik Danışman Dr. Öğretim Üyesi Halit Kuşku’dan dernek çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı.
Yapılan bilgilendirmenin ardından Şifahane Tasavvufi Düşünce ve Musiki Dernek binası ile Türk İslam Kültür ve Sanatları Uygulama ve Araştırma Merkez binasını inceleyen Vali İlhami Aktaş, Tasavvuf Topluluğu Akademik Danışmanı Dr. Öğretim Üyesi Halit Kuşku’dan bilgi aldı.
Vali İlhami Aktaş, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tasavvuf Topluluğu Akademik Danışmanı Dr. Öğretim Üyesi Halit Kuşku ve topluluk üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.
Yapılan görüşmelerin ardından Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tasavvuf Topluluğu Akademik Danışmanı Halit Kuşku, Vali İlhami Aktaş’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum