Reklam
Reklam

Çan belediyesi tekstil atölye projesi hayata geçiyor

Sosyal Belediyecilik anlayışıyla üretime ve üretene destek olan Çan Belediyesinde “Tekstil Atölye Projesi” hayata geçiyor.

Çan belediyesi tekstil atölye projesi hayata geçiyor
08 Nisan 2021 - 12:16
Çan’da üretici kadınlarla birçok kez bir araya gelen ve ortak akılla projeler geliştiren Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, tekstil alanında üretim gerçekleştiren kadınları belediye çatısı altında bir araya getirerek kooperatifleşenin de önünü açan önemli bir projeye imza attı.

Başkan Bülent Öz: “Üreten kadınlarımıza desteğimiz sürüyor”

‘Üreten Çan’ hedefimiz, ‘Çan’da Emek Var’ ilkemiz doğrultusunda, sosyal belediyecilik anlayışı ile kadınlarımızın her daim destekçisi olan Çan Belediyesi, üreten kadınının yanında olmaya devam ediyor.” Paylaşımında bulunan Başkan Bülent Öz, “ Üreten kadınlarımıza desteğimizi sürdürüyoruz.” Dedi.

Açıklamalarını sürdüren Başkan Bülent Öz; “Tekstil ürünleri üretimi için geçtiğimiz hafta bir araya geldiğimiz kadınlarımıza uygun ortam ve pazar arayışı sağlamak adına adımlarımızı hızla atıyoruz. Çan Belediyesi'nin katkılarıyla kooperatifleşme çatısı altında üreten ve ürettiğini tüketiciye ulaştıracak kadınlarımız ile bugün tekrar bir araya geldik.” diye konuştu.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum