Reklam

Çan Belediyesi'nden hayırseverlere çağrı

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz’ün, pandemi sürecinde geçtiğimiz yıl başlattığı Ramazan Dayanışması Kampanyası bu yıl da Ramazan ayı öncesinde yeniden başladı.

Çan Belediyesi'nden hayırseverlere çağrı
10 Nisan 2021 - 22:07
Çan Belediyesi sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımla Başkan Bülent Öz, koronavirüs salgınında işsiz kalan, çalışamayan, ekonomik sıkıntıları büyüyen ihtiyaç sahibi vatandaşlara el birliğiyle Ramazan Dayanışma Paketi ulaştıracakları kampanyayı başlattıklarını bildirdi.

Başkan Bülent Öz, “Ramazan dayanışmamıza sen de el ver” çağrısında buldu. "Biz büyük bir aileyiz" diyerek hiçbir vatandaşımızın yatağa aç girmesini istemiyoruz." açıklamalarıyla Ramazan dayanışmamıza sende el ver çağrısında bulunan Başkan Bülent Öz, “İmkanı olan siz değerli hemşehrilerimizin vereceği destek ile yardımlarımızı büyütmek istiyoruz. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza el birliği Ramazan Dayanışma Paketi ulaştırıyoruz.” dedi.

Çan'da yardımda bulunmak isteyen vatandaşların, detaylar için 153 numaralı mavi masa iletişim hattından bilgi alabilecekleri gibi, ilçe dışından yardım ulaştırmak isteyen yardımseverlerin, 0286 416 60 90 telefon numarasından bilgi alabilecekleri iletildi.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum